Merhabalar Öncelikle Köpeğim Maltese Terrier, Eve Çiş Yapıyor.

itsmeaa

Tuvalat eğitimi var ama kendine bir alan belirledi ve sadece oraya yapıyor. Benzer durumla karşılaşmış olanlar var mı? Bu enzimatik temizleyiciler etkili mi gerçekten para vermeye değer mi? Sorunu çözecekse hemen alıcam. Şimdiden teşekkürler

5 CEVAP

Cem_M

Bence sirke ile temizlemek yeterli olacaktır.

Ayse_naz_G

Bencede,sirke ile silerseniz hiç bir şey kalmaz. Tuvalet eğitimi olarak tuvaletini eve yapınca burnuna hafifçe dokunun,eve yapmasına izin vermeyin,aksi taktirde sürekli eve yapar bu seferde sirke yetişmez :)

Sudeckmkc

Çamaşır suyu gibi kimyasallar ile temizledikçe o kokusunu daha net alacaktır ve sürekli oraya yapacaktır. Sirkeyle temizleyin eğer devam ediyorsa oraya bir mobilya koymayı deneyin. Yine devam ediyorsa o bölgeye köpek uzaklaştırıcı spreylerden alıp sıkın

Cansumuezza

oraya çiş yapıyorsa oraya pedi koyardım mantığım yanlışmı :Ddd