Kitten Mamalar Hakkında Acil Yardım

Sokak kedilerime mama arıyorum.Hamile şuan.Felicia almayı düşünüyorum.Sizin önerdiğiniz ucuz ve oeta kalite mamalar neler.(matisse,profiene dışında)

9 CEVAP

Faytekin

Ucuz ve orta demissiniz ama Hills I sormussunuz,hem kotu hem pahalı,Golosi ye bakabilirsiniz

Gamzessven

Bence sizin şu an kullandığınız reflex hepsinden iyi. Feliciayla hiçbir farkı yok ve felicia daha pahalı. Reflexe devam edip arada ek olarak evde tavuk haşlayıp suyuyla beraber verin tamamdır

Hill s mama nasıldır

Amon

ProChoice ucuz mamalar arasında en az kötü olanlardan biri. Ona bakabilirsiniz.

Peki felicia mı iyidir prochoice kitten mı

Anonymus552223

Reflex alsaniza, en azindan ucuz. Daha cok kedi doyar. İcerik olarak hillsten kotu bir yani yok gibi

Faytekin

Valla su mu iyi bu mu iyi diye sormaniza gerek yok tek tek,soylediginiz mamalarin hepsi birbirinden ne iyi ne kotu, bana gore hepsi ayni kotu kategosinde,ayrica hamile diye illa kitten mama alıcam diye kasmayin bence kendinizi,vitamin mineral acisindan daha zengin kitten mamalar evet ama saydiginiz mamalar arasinda bunun cok kayda deger bir fark yaratacigini sanmıyorum,çünkü icerikleri belli daha dogrusu belli degil desek daha dogru olur,hem uygun olsun hemde iyi beslensin istiyorsaniz, ben olsam bunlarin yerine 10 kg luk Golosi,Matisse gibi mamalar alirim,hemde bayaa uyguna geliyor ozellikle de Golosi,hem sizin iciniz ve kafaniz rahat olur hemde guzel beslenmis olurlar,bütün hepside keyifle yiyor bu mamalari,ayrica @Gamsessven arkadasin da dedigi gibi arada bir de tavuk haslayip verirseniz suyuyla takviye olarak, gayet basarili bir calisma olur :)

Duman_1

Reflex kullanın tabii de hills hem pahalı hemde içeriği kötü prochoice daha da kötü

beautifulcat

Suzionline sokak kedileri için fiyat performansı yüksek olan mamaları paylaşmıştı. İçinde gerçek et olan ve f/p'si yüksek olan Aro marka kedi mamasına bakabilirsiniz. Sadece metro marketlerde satılıyor sanırsam.