Maddi Destek İcin Nereye Basvuru Yapmaliyim?

Nurbanu

Merhabalar daha önce de oğlum icin paylaşımda bulunmuştum. Son durumu sol taraf ayagi refleks kazanmaya baslamis sag ayaginda hissiyat hala bulunmuyor. Tualetini yapamiyor ayni sekilde bir degisiklik yok istanbul üniversitesi veteriner fakultesine goturuyoruz surekli pazartesi yine kontrollerimiz var fakat artik maddi yetersizlikten ne yapacagimi bilmiyorum klinik icin ucretleri bile odeme durumum yok ameliyat su an riskli diye yapılmıyor duyurumu gören arkadaşlar lütfen Allah rızası için bana yardim edebilecek kisilere en kisa sürede nasil ulasa bilirim. Tedavisini sonlandirmak zorunda kalmak istemiyorum. Bir umudumuz varken oğlum kötü olmasın. Bir cok kisi inanmaz diyor ulaşım halinde hangi klinikte kim bakiyor veterinerimizi de soyleye bilirim benim vasitamla bile degil kendileri gidip gorebilirler acil cevap yazarsaniz sevinirim.

5 CEVAP

zcerenoktay

Öncelikle geçmiş olsun. Bu durumu çok güzel bir şekilde açıklayarak Facebookta kedi sayfalarında paylaş. Daha fazla yardım eden çıkacaktır. Allah yardımcın olsun. Tez vakit iyileşir inşallah...

dumanonur

Geçmiş olsun,alah şifa versin

Nurbanu

Cok Teşekkürler denedik bir cok sayfada paylasim yapmayı bi kac kisi de saolsun instagram da da paylaştık fakat geri donusler saglanmadi cok saolun tekrar

suzan

facebook ta kedi manyakları var. orada yardımcı olcaklardır. geçmiş olsun umarım iyileşir...

Nurbanu

Cok Teşekkürler paylaşım sağlayacağım oğlum insallah duzelicek.