Nasıl Oynayabilirim

HuriyeAysu

arkadaşlar yorucu bir işte çalışıyorum ama kedimede vakit ayırmak istiyorum bel ağrısından çok rahatsızım kolumu kaldırcak gücüm olmuyor bazen oturduğum yerden onunla oynayabileceğim oyunlar tavsiye edebilir misiniz lazer hariç :)

5 CEVAP

Leyl003

Rahat ısırabilecegi ağzında taşıyabileceği bi top temin edin.. veya kendiniz yapın ben tül çorapla da yapmıştım.. siz onu atın o getirsin.. biz bu oyunu çok seviyoruz.. çünkü bazen ben de yorgun geliyorum.. ama kedim beni büyük bi enerji ile bekliyor onunla oynadığımız en güzel oyun bu.. hatta bazen dışarda bile oynuyoruz..

HuriyeAysu

geri getirme huyu yok malesef :((

HuriyeAysu

daha doğrusu işine gelince geri getiriyor genel olarak bi şeyi fırlattığımda peşinden koşup yanında bekliyor oraya gidip tekrar bayka bi tarafa atmamı bekliyor

Leyl003

Bazen yari yolda top ağzından düşebiliyor.. yanıma gelip bana bi bakış atıyor top at getireyim diye :)) akıllım yari yolda bıraktığının farkında değil :) ama top ağzında taşıyacağı gibiyse çoğunlukla getiriyor..

Sselin1

Kedi oltası ile oynatabilirsiniz genelde ayaga kalkmami istiyorlar ama oturarakta oynatabiliyorum:)