Felicia-Brit-Firstclass-Reflex Kitten Mama

Anket

Felicia
(8 oy)
Brit
(10 oy)
First Class
(1 oy)
Reflex
(5 oy)
Toplam (24 oy)

Hangisini önerirsiniz. Bu sitede BRİT öneren olmuş.ama BRİT care değil mavi paketli BRİT dikkat edelim. siz hangisini önerirsinşz dördü arasından

34 CEVAP

Matisse ye bütçe yetmiyor maalesef en çok brit yada reflex (BELKİ FELİCİA)

Gamzessven

Golosi 7.5 kg *********-comda var. Feliciaya hiç gerek yok fiyatı içeriğini haketmiyor. Reflex daha mantıklı feliciadan.

Çok sağolun aydıblandımmm

Özür dilerim ama ********* da golosi kitten yok. Normalde golosi trimix alacaktım ama doğuma yaklaşık 1 hafta falan kaldı yacruların kuru manaya başlamadı 1 ay olsa yetişkin mama yiyemezler.Kitten mama olarak bunlardan reflex mı Brit mı alınmalı yada fiyatı uygun (kilosu en çok 15TL) başka mama önerirmisiniz?? Kitten almak istiyorum çünkü yavrular doğunca yetişkin yiyemezler. Bir sonuca varamadım (yada varamadık)

Başlaması

selam bu markalardan önerebileceğim bir mama yok fakat Pro Choice tavsiye edebilirim, ben kedilerim için kullanıyorum hem tadını çok seviyolar iştahla yiyolar hem de fiyatı uygun , büyük paketli alıyorum baya uzun süreli kullanımı oluyo ayrıca içeriği konusunda da için rahat olsun. Fiyat aralığı sanırım bütçenize uygun olucaktır, bakmanızı öneririm. iyi günler:) https://www.***********.com/prochoice-pro-38-kuzulu-pirincli-yavru-kedi-kuru-mama-15-kg-p-PTBR8681465601036

Faytekin

1 aylik yavru kedi kitten mama da yiyemez,daha dogrusu kuru hicbirsey yiyemez,zaten ortalama 2 ay annesi emzirecek,kuru mama vermeyi dusunuyorsaniz eger yavrulara bosuna vermeyin,versenizde annesi yiyecek zaten yine,onlarin yemesini beklemeyin yani,2.ay a dogru islak mama yemeye bașlarlar yavas yavas, kisacasi siz anneyi besleyin guzelce 2 ay boyunca gerisini ona birakin

Faytekin

Sütten kesildikden sonra bașlarlar yavas yavas kuru mamaya,niye yemiyorlar diye korkup merak etmeyin diye soyluyorum

Faytekin

Bu arada marka mamada var golosi kitten 20 kg 314 tl, ***********da var 319 tl

20 kg çok olduğu için mama olarak alamıyorum maalesef

Obivan Yavru (Kitten) Kedi Maması 1 KG

İçindekiler: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Mısır Gluteni, Pirinç, Ciğer Aroması, Tuz, Keten Tohumu, Kuru Bira Mayası, Taurin, MOS (Mannan Oligo Sakkarit), Beta-Glukan, Yuka, Kuilaya.

Vitaminler Vit. A,Vit. D, Vit. E, Vit.K, Vit.C, Biotin, Vit.BI, Vit.B2, Vit.B6, Vit. B12, N iasi n, Fol ic Asit, C hol ine,Ca. D. Pantotenat ve Mineraller, Kalsiyum, Fosfor, Çinko, İyot, Bakır, Potasyum Klorur, Taurine

Analiz Değerleri: % 37.00,Ham Yağ: % 20.00, Ham Selülöz % 8, Ham kül % 8, HCI'de çözünmeyen kül %2, Nem % 10, Kalsiyum % 1,5 , Fosfor % 1 Sodyum % 1,2 , Vit. A min : 19800 IU/kg, Vitamin D3 1650 IU/kg, Vitamin E 220mg/kg, Vitamin C 220mg/kg.
Mineraller: Kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, çinko, bakır, potasyum klorür, demir , selenyum

karbonhidrat oranı az nasıl nir msms

Karbonhİdrat oranı 100-(protein oranı+yağ+lif+kül+nem)DİYE HESAPLINIR.37+20+8+8+2(HCI DA ÇÖZÜLMEYEN KÜL)+10=YANİ YÜZDE 15 KARBONHİDRAT EDER.

Sselin1

Kendini boşuna yoruyorsun bu mamanin reflexten farki ne icinde et olmayan mamalarin çogunun içerigi de vitamin degerleri de ayni sayılır zaten. Belli bir fiyatin altinda reflexten iyi mama bulamazsin.

Peki.Ama suzionline da karbonhidraı az mamalar iyidir diyor. İçer,k aynı olsa bile (hemen hemen)bu yazıdan dolayı karbonhidratı az olan mama daha iyidir diye düşnüyorum. Ama siz anladığım kadrıyla reflex obivan dan iyi demişsiniz .AÇıklar mısınız acabaa... :((