Felicia-Brit-Firstclass-Reflex Kitten Mama

Anket

Felicia
(8 oy)
Brit
(10 oy)
First Class
(1 oy)
Reflex
(5 oy)
Toplam (24 oy)

Hangisini önerirsiniz. Bu sitede BRİT öneren olmuş.ama BRİT care değil mavi paketli BRİT dikkat edelim. siz hangisini önerirsinşz dördü arasından

34 CEVAP

Reflexte karbonhidrat daha çok :D (asla reflexi kötülemiyorum sadece obivanın karbobhidratoranın az olduundan iyi diye düşündüm)

Sizse bu da bi susamadı diyeceksiniz ama :)

Sselin1

Protein ve yag oranina bakman yeterli yavru kedi mamasi icin protein orani % 40 lara yakin yag oranida % 20 civarinda olmalı. Reflex, felicia ,obivan, pro choice gibi mamalarda bu oranlar hemen hemen ayni birbirlerinden pek farklari yok ve et icermiyorlar. Söyle düşün sporcuların et yemek yerine protein tozu tüketmeleri gibi. Sen kedin icin reflexten daha iyi bir mama ariyorsan 1) koruyucu olmayan bir mama 2) icinde et olan bir mama seç ki alacagin mamanin reflexten farki olsun. Oyuzden ya Golosi ya da Brit al. Koruyucu icermiyorlar yuksek olmasada içlerinde et var

ayselmahfer

eğer yüksek kilolu alırsan mesela 10 kg falan zaten yaklaşık olarak bunlarla aynı fiyata gelir aylık olarak