Hangi Mamayı Önerirsiniz?

Arkadaşlar merhabalar. 3 aylık bir american staff ım var. Pro plan kuzulu yavru köpek mamasıyla besliyorum, yakın fiyata daha çok sevebileceği ve daha besleyici olacağını bildiğiniz bir mama var mı? Günde 1 öğün de kemik suyuna ekmek ufalayıp veriyorum, bunların dışında kızıma ne yedirebileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

3 CEVAP

minnoskoss_123

Orijen veya Acana tüketebilir. Lütfen Proplan almayın hem içeriği kötü hem de firma hayvanlar üzerinde deney yapıyorlar.

Bunu bilmiyordum, acana yı araştıracağım birkaç yerde de okumuştum teşekkür ederim

satinalmayin

barf öneririm facede bir grup var köpeklerde çiğ beslenme diye oraya bakınız