Kedi British

Reyhankoca

8 aylık erkek british kedim var. Ilerlemiş astımım çıktı.ilgilenenler mesaj atabilir mi

6 CEVAP

DogaM

Lütfen sahiplendirmeden önce kısırlaştırın. Bazı kötü niyetli şahıslar kedinize para kazanma amaçlı sürekli doğum yaptırtabilir. Ayrıca kısırlaştırma onlar için çok sağlıklı. Ayrıca bir sözleşme yapmanızı tavsiye ederim. Siz kısırlaştırmasanız bile sözleşmede (yaparsanız) mutlaka kısırlaştırma şartı olsun. İyi günler. :)

guineapigela

Merakimdan soruyorum ucretlimi sahiplendireceksini?

Reyhankoca

Hepsini burdan ucretsiz sahiplendirdim

guineapigela

Cins olunca millet nasi da hemen kosuyor. Bide ucretsiz olunca. Ben bitane zor durumda yavrucak ilani verdim. Sokaka kedisi. 4 ay oldu. Golden ilani verdim. 20 kisi bana yazdi. Anlamiyorum nedir bu cins takintisi ya (yanlis anlamayin sozum size degil REYHANKOCA)

minnoskoss_123

Çok haklısınız @guineapigela. İnsanlar sırf hava atmak, gösteriş yapmak için hayvanları resmen satın alıyorlar. Ne olur sokaktaki, barınaktaki yardıma muhtaç bir hayvanı sahiplenseler ki?

guineapigela

@Minnoskoss. Kesinlikle..