Çaklıt Balık Yiyince Kusuyor, Sizce Neden ?

cigdemcnkc

Balık sever aslında kediler ama çaklıt neden kusuyor anlamadım

9 CEVAP

Arthur4

bu çaklıt hep problemli yaa

gozdeyilmaz

kılçıklarını ayırıyor musunuz

Gamzessven

Benim kedim de asla balık yemiyor. Balıklı yaş mamada, ödül mamasında hep severek yiyor gibi yapıp sonradan kusuyor. Bazı kediler de böyle işte. Üstüne gitmeyin yedirmeyin daha fazla

Luckysmom

Benimki de balıklı yiyince kusmuştu, kusmadığı bi sefer de ishal olmuştu. Nasıl ki bazı kedilere tavuk iyi gelmiyor, bazılarına da balık iyi gelmiyor. Bence de zorlamayın hangi eti seviyosa ondan yesin

Luckysmom

Yok o anlamda demedim onu :) üstüne gitmemek lazım demişler ben de o görüşe katılıyorum maksatında dedim

binicimelek

Kediye çiğ balık verilmez cok zararlıdır.. pismis olarak verebilirsiniz onuda iyice temizlemek şartıyla..

cigdemcnkc

Çok çıt kırıldım ya, mangalı bile kendisi ayıramıyor ben kemiğinden ayırıp küçük küçük etleri koyuyorum kabına öyle yiyor yoksa yiyemiyor

cigdemcnkc

Yok canım niye zorlıyım 2.yiyişi tekrar kusunca merak ettim

cigdemcnkc

İlk verdiğim çiğdi evdekiler bişi olmaz demişti ondan öyle oldu. İkinciside konserve. Dediğiniz gibi pişmiş veriyim birde yine kusma olursa bir daha balık vermem :)