4,5 Aylık Frasız Buldog İçin Hangi Mama Önerirsiniz?

4,5 aylık fransız buldogum var da ona mama düşünüyorum ama kafama takıldı ben dog show kullanıyorum severek yiyor ama onun için iyi mi diye merak ettim sizce devam etmeli miyim yoksa yeni mamaya mı geçmeliyim?

2 CEVAP

ND Öneririm Ama İsterseniz Royal Caninin Irka Özel Mamaları Var Yoksa Acana Veya Orijen Öneririm Yardımcı Olabildiysem...

Bu Arada Mama Değişikliğini Seçtiğiniz Mama İle Karıştırıp Vermeye Çalışın 5 6 Gün Sonra Severek Yiyeceğine Eminimm...Kolay Gelsin