Kedi Kılı?

cigdemcnkc

Bilindiği gibi kedi kılı zararlı mıdır? Geçen bizi gören bi teyze anlattı akrabası kedisi yüzünden enfeksiyon kapmış her yeri şişmiş kızarmış. Ama bikaç yerde okuduğum kadarıyla herhangi bi zararı yokmuş. Neden insanlarda böyle bir algı var ki ben doğru olduğunu sanmıyorum o kadar biz insanlarında saçı kılı vs dökülüyor ölenini duymadım :) benim düşüncem bir minnoşun sorumluluğunu almamak için vicdanlarını rahatlatma biçimi bu.

16 CEVAP

cigdemcnkc

Vala bi kere kafede makarna yerken boğazıma saç takıldı :) e uzun olunca olabiliyor ama ölmedim :)