Irkını Nasıl Öğrenebiliriz

Sarar_eylul

Merhaba biz kedimizi yeni aldık ama ırkından emin değiliz görünüş olarak british shorthair blue point. Scotish blue pointle eşleştirmek istiyoruz ama anne babasını soy ağacından emin değiliz nasıl öğrenebiliriz

7 CEVAP

Linsenpai

Kedinizi para kazanma uğruna çiftleştirmek yerine kısırlaştırabilirsiniz mesela? Hayvanlar sizin yüzünüzden hem acı çekip hem de sağlık komplikasyonu riski taşımak zorunda değil!!!!

Katya06

Rezalet bir soru

Zeynucka

@katya06 imkanım olsa böyle damızlık kullanılacak yavruların hepsini alıp bakmak isterdim.

Kevserhaksever

Kediye sorun neredensin diye bence siz. Bu kadar tepki toplandığı halde hiç çekinmeden hala aynı sorular geliyor ya ben şaşıyorum doğrusu.
Siz kedinizi ciftlestirirken ne düşünüyorsunuz?
Anne ya da baba olsun mu, "olmayacak" öyle bir anne baba iç güdüsü yok bu hayvanlarda.
Derdiniz para kazanmak değilse eğer kedinizi kısırlaştırın.

Alaracatlover

Aldığınız yere sorun seçereli değilse bilemeyebilirsiniz. Ayrıca scottish fold ile çiftleştirmeyin yavruların kemik hastalığı olabilir. Hatta hiç yapmayın:)) illa tutturursanız çiftleştircem diye british shorthair ile yapın

cigdemkayki

veterinere götürerek

Evrim_akel

Veterinere götürün onlar bulur