Golosi Mama

azrasengul

Merhabalar Golosi mama kullanan arkadaşlar memnun musunuz ? Ekonomik durumdan ötürü ben hep golosi alıyorum kedime ama bu mamayla ilgili çok bir yorum kullanıcı bulamıyorum aklıma takılıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

Faytekin

Ben kullanmiyorum ama gayet guzel bir mama fiyatina gore bence,orta segment de alinabilecek en guzel bir kac mamadan biri

Gamzessven

Evet ben de kullanmadım ama golosi hakkında bu sayfada hep iyi yorum gördüm. Orta segmentte önerilen mamalardan.