Köpeğım Toprakta Yatıyor

betulylmz

merhaba 10 aylık köpek sahibiyim, köpeğim kulubesini seviyordu fakat bugün kulubesinin karsisindaki topragin ustunde uyudu kulubesine asla girmedi inatla kalkmadida oradan toprakta yatmasin diye altina battaniye koymak istedim zorla koydum ama battaniyeyide atti yine topragin ustunde uyudu anlam veremedim sizce sorunu nedir bu siralar kulubesinden cok betonda toprakta yatiyor

1 CEVAP

Ayse_naz_G

normal birşey köpek doğasında var kulübesinde yatmaktan sıkılmıştır bizimkide yapıyor :)