Arkadaşlar Acıl

betulylmz

az önce köpeğim dısardaydı bizim oturdugumuz ev mustakil ve agaclik aksam 6 7 gibi saliyorum kopegimi, bircok komsu zaten sikayetci hırladığı için insanlari korkutuyormuş saldırıyormuş ama bu hayvan zaten cins degil ve ısırmayacağından eminim ben büyüttüm sonuçta kimseyide hırlamak dışında ne ısırdı ne yaraladı bi komşuda bizim evin önünden geçiyormuş o sırada hırladı tabi kadın belediyeye şikayette bulunacağını söyleyip gitti korkuyorum şuan alırlar mı diye bilginiz varsa lütfen yazın olur mu

11 CEVAP

Faytekin

Hicbisey olmaz merak etmeyin,gelmezler bile hatta,gelseler bile hicbisey yapamazlar, her oyle hirlama gürleme de işlem yapilsaydi ortada köpek kalmazdi

SimaBatar

Isırmayıp zarar vermediği sürece hiçbir şey yapamazlar. Bu arada benimde köpeğimden şikayet eden çoktu havliyor gece diye bende hep akşamları birde sabahları kimse olmadığında bırakırım bir sabah köpeğime zehir vermişlerdi zor kurtardım ne olduğunu bile anlamadan kaybedebilirsin eve gelecek durumda bile olmayabilir dikkatli ol bence

Cansumuezza

belediye gelip almazda oradaki insanlar zehirleyebilir o zamanda çok pişman olursunuz başı boş bırakmayın.

betulylmz

başı boş bırakmıyorum oturduğum ev itibari ile zaten uzağa gidemiyor hep gözüm üzerinde fakat insanları anlamak zor zehirlerler diye bende korkuyorum açıkçası gece bırakıyorum artık sabahta kendim gezdiriyorum bu şekilde devam edeceğiz bakalım ne diyebilirim ki anlaması zor

Ayse_naz_G

köpeğinizi salmayın çalarlar alıp götürürler biryere atarlar hemde köpekler dadanabilir asla salmayın bu konuda haksız duruma siz düşersiniz

betulylmz

yaralama ısırma herangi birşey yok sadece hirlayıp havlayarak korkutma var aşılı ve karneli bir köpek bilmiyorum alıp götürürlerse filan diye endişeliyim

NUSECE

"... Kimsenin sahip olduğu hayvanın ihtarname ile ya da site veya apartman olağan toplantısında alınan kararla ya da belediye zabıtasının kararı ile ya da imza toplanarak TAHLİYE EDİLMESİ mümkün değildir. Tahliye edilecek hayvan için mutlaka mahkemeden karar alınması şarttır..

minnoskoss_123

Yaralama olmadığı sürece böyle birşey yapamazlar.

minnoskoss_123

İhtimal yok.

Herhangi bir işlem yapılacağını zannetmiyorum. Yaralama olmadığı durumda almazlar sizden.

betulylmz

çok teşekkür ederim hepinize