Fotoğraf Yarışması İçin Öneri

Bazıları bilerek sahte sayfa açıp beğeniyi basıyor fotoğrafa. Maalesef diskalifiye olursunuz arkadaşlar. Daha önce kaç kişinin boşa gitti çabası benden söylemesi.. Ayrıca bütün yavrularımız güzeldir bu bir belirleyici değildir :) Benim oğlumda bana güzel :)

4 CEVAP

guineapigela

Evet bu sik sik oluyor maalesef ama sonundada hakeden kazaniyor:)

Ecerana

İnstagram da gördüm paylaşımınızı bu tüylü yumak yarışmaya girdi ise kazanan kişi şimdiden belli olmuş demektir :) kedinizin hayranıyım maşallah çok tatlı kediniz var umarım sahte oy almayanlar kazanır

Teşekkürler maksat eğlence olsun :) Bunu hırs haline getirenlere gülüyorum ben. Her kim seçilsede benim oğlum zaten çok güzel MaşaAllah

Hakemden demeyelim de en çok gerçek beğeni alan. Dediğim gibi yoksa bütün canlılar ayrı güzellikte.