Hic Alisacak Gibi Durmuyor...

guineapigela

Biliyosunuzki gecici kedi yuva actim. Sevdirmedigi hakkinda bir soru sormustum. Alisir ama zaman alir flaan dediniz. Kedi mama ve suyu az miktarda tuketiyor. Ve zayif. Eski sahibi suyun 2. Gunde bitmesi gerektigini soyledi. Ama bitmiyor.... Surekli kacma egiliminde. Kendini asla sevdirmiyor. Ama yanima yatiyor. Cok degisik bi kedi :) alismasi mumkun degil gibi gozukuyor. 1, 1.5 ay bizde kalacak. Boyle duruma yasayan varmi. Bana alismasi icin daha ne yapabilirim? Bilgileriniz paylasirsaniz sevinirim...

3 CEVAP

Suerk

İlgileneceği bir oyun bulun. Oyun oynamak keyfini yerine getirecektir, sıkı bir bağ da kurarsınız. Her gün mutlaka oynayın onunla.

Ödül maması alabilirsiniz, yanınıza gelmesini istediğiniz zaman azıcık yedirin, nasıl peşinizden gelecektir. Arada sırada haşlanmış tavuk yedirin, kucağınıza alın, tuylerini tarayın. Kısa zamanda alışacaktır

Umarım yardımcı olmuşumdur

guineapigela

Kucaga alip tuylerini taramak? Cok zor. Hemde cok daha bi gidim dokundurturmuyo. Odul mamasi verdim. Hala tik yok.