Sokak Kedisinde Fiv Var 153’E Mi Bırakalım?

Bugün sokakta hiç durmadan acıklı acıklı miyavlayan bir kedi bulduk. Veterinere götürdük. Veteriner fiv var, karnında hava boşluğu var dedi. Siz evde bakamazsınız, kendi kedinizi de riske atmış olursunuz dedi. 153’ü aramamızı önerdi. Kulağını temizleyip 2 tane iğne yaptı. 153 e bırakırsak orda bakıcaklarını pek de düşünmüyoruz açıkçası ama veteriner orda ilgilendiklerini söyledi. Ben orda uyutucaklarını düşünüyorum. Biliyorsunuz fiv ölümcül bi hastalık. Sizce 153e bırakırsak daha mı iyi yoksa sokakta yaşaması daha mı iyi?? Şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

Gamzessven

İkisi de çok kötü seçenek. Önce geçici bir yuva bulup, o sırada kalıcı yuva arayabilirsiniz. Barınakta ölür, sokakta diğer hayvanlara da bulaştırıp ölür. Eğer çokk zor durumda kaldınız ve 153 ü aradınız mutlaka takip numarası isteyin ve peşine düşün. Sadece haber verip bıraktığınızda asla ilgilenmiyorlar. Takip edeceğinizi söyleyin arada da arayıp sorun.

Sahiplendirmeyi deneyin

Anonymus552223

Sokağa bırakmayın başka hayvanlara da bulaşır. 153 u bilmiyorum.