Prochoice Mi Redlex Mi? (Kedi Maması)

Mayis1

(Kedi maması)

Uzun uzun kaç tane hayvan var bütçe vs anlatmayacağım. Hangi mamalar iyi hangi mamalar kötü gayet iyi biliyorum. Ama şu an kötünün iyisini seçme mecburiyetindeyim o yüzden anketi oylayıp bu fiyatlarda mama önerirseniz sevinirim. Şu mamalar iyidir iyi ya da ikisi de kötü tarzında yorumlara hiç gerek yok. Teşekkürler

4 CEVAP

Sselin1

Eğer birden fazla kedi besliyorsanız Golosi mamanin 20 kiloluk paketini tavsiye ederim kilosu 15 liraya geliyor. Icerigi temiz ve et içeren bir mama.

Anonymus552223

Reflex.

PROCHOİCE

PsLuna

anket oluşturmamışsınız