Prochoice Mi Reflex Mi

Mayis1

Anket

Prochoice
(8 oy)
Reflex
(3 oy)
Diğer
(3 oy)
Toplam (14 oy)

Kedi maması

Uzun uzun kaç tane hayvan var bütçe vs anlatmayacağım. Hangi mamalar iyi hangi mamalar kötü gayet iyi biliyorum. Ama şu an kötünün iyisini seçme mecburiyetindeyim o yüzden anketi oylayıp bu fiyatlarda mama önerirseniz sevinirim. Şu mamalar iyidir iyi ya da ikisi de kötü tarzında yorumlara hiç gerek yok. Teşekkürler

3 CEVAP

Mayis1

GOLOSİ CAT INDOOR SOMONLU KISIRLAŞTIRILMIŞ YETİŞKİN KEDİ MAMASI 20 KG
Kediler için somon balığı eti ve pirinç içeren tam mamadır. Azaltılmış magnezyum miktarı (%0.07), strüvit taşlarının oluşmasını önler. Koruyucu ve renklendirici maddeler ilave edilmemiştir.
Mamanın İçeriği
Et ve et ürünleri (15% tavuk eti), tahıllar (12% pirinç), balık ve balık ürünleri (6% somon balığı eti), kanatlı ve balık yağı (4.3% kanatlı yağı, 0.5% somon balığı yağı), bitkisel orjinli türevler (0.5% Arbocel selüloz lifleri, 0.1% hindiba otu inülini), mayalar (0.5% bira mayası), tohumlar (0.5% keten tohumu), mineraller, yumurta ve yumurta ürünleri, deniz kabukluları (0.005% yeşil kabuklu midye tozu - Perna canaliculus).
Mamanın Analizi
Nem: %8, Protein: %34, Yağ : %13, Lif: %2.3, Kül: %7.9, Kalsiyum: %1.32, Fosfor: %1.01, Sodyum: %0.25, Klorid: %0.61, Magnezyum: %0.07, Potasyum: %0.60, Omega-3 yağ asitleri: %0.44, Omega-6 yağ asitleri: %2.07, Lizin: %1.56, Methiyonin: %0.49.

Mayis1

Bağlantı (Link) açıklamasını girin

Diğerlerinden daha iyi mi sizce?

minnoskoss_123

Golosi alabilirsiniz. Ama Prochoice ve Reflex arasında seçim yapacaksak tabii ki de Prochoice.