Tüy Dökülmesine Çözüm. Vetoskin Kullanan?

Ozgekurt

Merhaba, Vetoskin vitamin kullanan var mı? Tüy dökülmesini minimuma indirdiği, sadece tüy dökülmesine değil deri sağlığınada iyi geldiğini öğrendim araştırmalarımla. Annemi zor ikna edip getirmiştim eve bizimkini. Bebekken sıfırdı tüy dökümü. Annemde birşey diyemiyordu tabi. Bir büyüdü aman Allahım :) Duyunca koşarak gidip aldım vitamini işe yarayacak mı çok merak ediyorum. Kullanan varsa veya tüy dökümüyle ilgili tavsiye verecek olan bekliyorum. İşe yararsa bende güncelleme yapacağım :)

18 CEVAP

ibrahimalp

Tüy dökümünü azaltmak için balık içerikli gerçek et olan mamaları tercih etmelisiniz. Nd ocean serisi ile acana pasifica... Bu iki mama ile bu sorunu minimuma indirebilirsiniz

Balıklı mama yemiyorsa balık yağı jel kapsüllerden de verebilirsiniz ben öyle yapıyorum

Bcanaydn

İlk vetoskin kullanığımızda çok işe yaramıştı bizde uzun sürede etkisini göstermişti minimum düzeye inmişti, sonradan ameliyat oldu 3 kez aynı yeri traşladıkları için tüyleri asla çıkmıyor hatta derisinin pigmenti değişti mavi olmuştu derisi. Stresten mantar oldu kulaklarında ki tüyleride dökünce tekrar aldım vetoskin (başka kullandığı ilaçlarda var tabi) 1 aya yakındır kullanıyoruz biraz daha toparladı. Bir süre sonra yemiyorlar evet ya ağzının kenarına sıkıyorum yada patisine yalıyor.