Daha Once İyi Anlastigi Kopege, Saldirgan Olmaya Basladi Yasayan Var Mi?

DaisyStaff

kopegim amstaff disi 6 aylik.daha onceden evimize gelen arkadasimda 0 numara pincher vardi.
ilk gorustuklerinde koklastilar bizimki iyi huyluydu yaklasmaya calisiyodu, ama pincher hirliyodu ustune gidiyodu.10-15 dk sonra sakin takilmislardi.yatagini bile ona verdi kendisi yerde yatti.
tasma egitiminden dondukten sonra yine karsilastik.ama 2 ay falan olmustur onlar gorusmeyeli.bizimki patisiyle onun ustune basmaya calisti.kuyrugunu dikti sert bakislar atti...
neden olabilir ?
kucucuk bisey diye kedi falan zannetmez heralde ahah

1 CEVAP

DaisyStaff

guncel...