Felix Mama

ayselmahfer

yanlışlıkla felix yetişkin yaş mama almışım sekiz haftalık kedime versem sorun olur mu

3 CEVAP

Tikos

Sorun olmaz cunku genelde kittenlarin farki biraz daha kalsiyumlu ve vitamjnli proteinli olmasidir sadece yeterince besleyici olmaz yavru kediniz acisindan

satinalmayin

felix iyi bir mama değil

https://www.suzionline.com/kedi-mamasi/en-iyi-yas-kedi-mamasi-11-marka-incelemesi/

okuyun birde internette fiyat araştırması yapın indirim diye basbas bağıranlardan daha ucuza satan siteler var emin olun.

Sselin1

Bir sorun olmaz ama ayni fiyata daha saglikli bir mama alabilirsiniz