Kopegimin Cinsi Ne ???

Acelya8x3

Merhaba arkadaşlar benim kopegim 5 aylık ve cinsini bilmiyorum veteriner pointer olabilir dedi ama ben benzetemiyorum lütfen bilen varsa soyliye bilir mi ????

5 CEVAP

aycamnkse

evet pointeri animsatiyor ancak veteriner klinillerde yapilan testler sonucu kesin bir bilgiye ulasabilirsiniz burda kesin soylenmesi dogru olmaz sizin icin sorun olur hem ama dedigim gibi kliniklerde testler sonucu ogrenebilirsiniz

dumanonur

pointer bull teriyer kırması

suzan

bende bull terrier'e benzettim ama pointer kırması değil safkan bie bull terrier gibi görünüyor.

Acelya8x3

Pointer ' e benzetemedim çünkü kopegim 5 aylık oldu ve böyle kaldı buyumedi pointer kopekler 5 aylikken büyük oluyo hepinize çok tsk ederim...

Acelya8x3

Bide kopegimin annesinin fotoğrafı sanslinin fotoğrafları albümünde var ordanda bakabilirsiniz