Kedim Beni Unutur Mu

aoeo10

Anket

Unutur
(6 oy)
Unutmaz
(14 oy)
Toplam (20 oy)

Doğduğundan beri baktığım bir kedim var bazı sıkıntılar yüzünden 1 yıl ayrı kalabiliriz bu 1 yıl sonrasında beni hatırlar mi yoksa unutur mu :/

3 CEVAP

aoeo10

Deneyimlerinizi paylaşır misiniz

Faytekin

Sanmıyorum unutucagini

Leyl003

Ben bazen kedimi aileme bırakmak zorunda kalıyorum yaklaşık 1 ay süreli ayrılıklar.. gittiğimde önce beni iplemiyor..üstüne düşmüyorum.. ona besteledigim şarkıları mırıldanıyorum kullandigim sevgi sözcüklerini söylüyorum:)) yaklaşık 1 saat sonra ağzında topuyla geliyor.. sonra tekrar ısırmalar, sürtünmeler başlıyor :))