Mama Adı

Pet_deniz

Tweet Dog markalı mama almıstım sızce nasıl marka kullanan varmı

2 CEVAP

Tam bir fikrim olmasa da markası var iyidir bir süre kullanın sonra gidişatına bakarsınız diye düşünüyorum.

Gofretsla

hayır yanlış biliyorsunuz berbat üzeri bir mamadır birAZ ARAŞTIRSANIZ TAHIL DOLU ET ORANI DÜŞÜK BİR MAMA OLDUĞUNU ANLARSINIZ MARKETTE SATILAN MAMALARI KESİNLİKLE ALMAYIN DURUMUNUZ ÇOK YOKSA BONACIBO ÖNERİRİM AMA BİRAZ EKLŞERSENİZ N&D,PROFINE,BRİT CARE,ACANA,LA VİTAL KULLANIN