İç Parazit Hapı???

betulylmz

meraba 10 aylık köpeğim var dün veterinerden iç parazit hapı alıp verdim bugün biraz halsizleşti uyku halinde yada bulduğu yere yatmak halinde normal mi sizce cevaplarınızı bekliyorum

2 CEVAP

mavideeennn

aşı sonrasın da bazı kedilerin halsizleşip ateşlendiğini fakat bunların geçici olduğunu duydum. (tabi günlerce bu belirtileri vermesi düşündürücü olabilir veterinere gitmeniz şart.) bu yüzden hapın da aynı etkiyi verdiğini varsayarsak normal olabilir kedinizin bu durumu.

betulylmz

kedi değil köpek benimkisi :)