Kedimin İshaline Çözüm ??

mavideeennn

merhaba arkadaşlar kedim ishal mi değil mi anlayamıyorum. bana ilk geldiğinde evet ishaldi fakat balkabağını haşlayıp verdiğimde ciddi derecede fark gösterdi. bal kabağını kestiğimde yine ishale döndü. veterinere kontrola götürdüğümde örnek alıp ishal olmadığını söyledi. fakat kakası sıvı.

3 CEVAP

Ecerana

Beni kedim de sürekli yumuşak yapardı tam ishal değildi kan gelirdi hatta sonradan tavuklu maöadan olduğu ortaya çıktı bizde balıklı mamaya geçtik şuan sorunumuz yok belki böyle bişey olabilir sizin ki de ya da kullandığınız markadan da olabilir benim büyük kedim ilk iki ay aynı mamayı yedi sonradan kanlı yumuşak ya da ishal yapmaya başladı marka değiştirdik geçti. Bir ihtimal daha var çok yaş mama veriyorsanız ondan da olur

Cansumuezza

yaş mama ne sıklıkla yiyor?

srplzngl

kefirle bagirsak florasini destekleyin, cok faydasini gorursunuz