1,5 Yaşında Siyam Kedisine Ne Marka Kedi Maması Önerirsiniz...

Anket

N D
(27 oy)
Royal Canin
(3 oy)
Pro Plan
(1 oy)
Advance
(1 oy)
Toplam (32 oy)

Arkadaşlar 1,5 Yaşında Siyam Kedisine Hangi Marka Kedi Maması Önerirsiniz Balığa Alerjimiz Var Yardımcı Olursanız Sevinirim...

4 CEVAP

Gamzessven

Diğer seçenekler mama değil zaten ND nin yanında

Duman_1

ND varken diğerlerini zaten kimse seçmemiş :D

Luckysmom

Benim 2 yaşındaki tekir oğlumun da balık alerjisi var, biz kısırlaştığından beri 1 yıldır N&D düşük tahıllı kısırlaştırılmış narlı ve tavuklu kullanıyoruz ve her yönden çok değişim oldu tüyleri daha bi yumuşacık oldu.Tavsiye ederim.

Kediniz kısır değilse de aynı mamanın sadece yetişkin olanı var ,benimkisi çok sevdi narlı tavukluyu

Kediboncuk

Bence pro plan