Ad Meselesi

minnoskoss_123

Anket

Muhittin
(3 oy)
Hüsnü
(2 oy)
Remzi
(1 oy)
Dobi (Bu esprisi yapmadan duramicam; Dobby’e çorap verdi efendisi:D)
(13 oy)
Düğme
(7 oy)
Havuç
(10 oy)
Puki
(4 oy)
Huçi
(1 oy)
Bobi
(2 oy)
Toplam (43 oy)

Merhaba fotoğrafını koyacağım minik yavrunun adı ne olmalı? (Erkek, daha süt emiyor, çok oyuncu, sarı, beyaz lekeleri var, mavi gözlü.) Sütten kesilmesini bekliyorum güzel isimler bekliyorum. Arkadaşlarım Muhittin olsun diyor ama:D

14 CEVAP

Duman_1

Karamel olsun dicem de beyazları var

wintercatt

Muhittin koymazsınız umarım :D

Sudeckmkc

Benim kedim de aynı bu renklerde ismi dobby ve en sevdiği şey kirli çoraplar :D

DaisyStaff

behlul daha iyi

minnoskoss_123

Koymam, koymam:D

GULLUKAVAK

Benim kedimin adı Rüstem valla Remzi on numara olur bence sarmana :)

dobi

Kediboncuk

Bence havuç olmalı çünkü havuç renginde

guineapigela

Bidey merak ediyorum. Yablis anlamayin. Cidden burda en cok oy alan ismi koyacakmisiniz kedinize??
(Bnce havuc yakisir :))

minnoskoss_123

Evet Dobi’yi koyacağım. Hem ben beğendim hem de buradaki kullanıcıların çoğunluğu beğenmiş:=

minnoskoss_123

:))

minnoskoss_123

Güncel:)

minnoskoss_123

@Duman_1 Karamel’i ben de düşündüm ama ismini koymak istemedim çünkü eski sokak kedimin adı Karamel’di. Maalesef melek oldu:(

minnoskoss_123

Şuanlık Dobi ve Bobi üzerinden gidiyoruz. Dobi kazanacak gibi:)