Mama Önerisi

aleyna6

kedimde deri sorunu var veterinerimiz hipoalerjenik mama yememizi önerdi. n&d balıklı prtakallı az tahıllı mama iyi gelir mi? daha önceden 1.5 yasına kadar bonacibo kuzu etli kullandık hep

2 CEVAP

Hipoalerjenik olarak Brit Care öneririm

merhaba biz de deri problemi yaşadık egzama, deride dökülmeler kanamalar meydana geldi , veterinerimiz hipoalerjenik mama kullanmamızı önerdi. veterinerim ve bir arkadaşımın tavsiyesiyle brit care mama kullanmaya başladım kızım için, önce numune istedik tadını da sevince ekonomik boylardan aldım uzun süredir kullanıyorum, herhangi bir sağlık sorunumuz kalmadı ben çok memnunum. şuan devam ettiğimiz ürünün de linkini bırakıyorum aşağıya umarım siz de sorunlarınızı çözebilirsiniz, iyi günler :)
https://www.*********.com/brit-care-adult-sensitive-kuzu-etli-yetiskin-kedi-mamasi-8-kg