Kısırlaştırma

Sevimli07

Merhaba arkadaşlar 2 tane kedim var biri dişi biri erkek erkek olanı 1 hafta önce sahiplendim arkadaş bakamicanı söledi ve ben aldım çok iyi anlaştılar ama benim asıl sorum şu olucak size ikiside henüz kızgınlık döneminde değiller ben kızgınlığa girmeden kısırlaştırmak istiyorum fakat abim hayvanın doğasına engel olma en azından annelik duygusunu yaşasın bir kere sonra kısırlaştıralım diyor sizce ne yapmalıyım

6 CEVAP

Gamzessven

Hayvanların yaşayabilecek doğası falan kalmadı maalesef. Ve onların annelik duygusu 2-3 ayda kayboluyor hatta anne ve çocuğu büyüyünce birbirini tanımıyor, çiftleşiyorlar. Sizin kısırlaştırma düşünceniz doğru, lütfen vazgeçmeyin

Anonymus552223

Kisirlastirin, haberi bile olmicak anne olup olmadigindan, o konuda insan gibi hatirlamiyorlar. Ayrica yavrularin akibeti takibi, sahiplendirmesi cok zor, birine bisey yaparsa verdiginiz insan falan, hep sizin sorumlulugunuzda. Sokaklar kedi kayniyo.

Gamzessven

Hayvanların yaşayabilecek doğası falan kalmadı maalesef. Ve onların annelik duygusu 2-3 ayda kayboluyor hatta anne ve çocuğu büyüyünce birbirini tanımıyor, çiftleşiyorlar. Sizin kısırlaştırma düşünceniz doğru, lütfen vazgeçmeyin

Faytekin

Bende abinizle ayni fikirdeydim ve oyle de yaptim,ciftlestirdim birkez annelik duygusunu yasasin diye 3 tane yavrusu oldu,bir tanesi yasayamadi ne yaptiysak,2 tanesini de sütten kesilince sahiplendirdim,ama arkadasin dedigi de dogru 2 aydan sonra ne annelik duygusu kaldı ne bişey, bicak gibi kesildi o 2 aylik duygu bi anda hatta kaciyordu cogu zaman rahatsiz oluyordu :)

aysimam

Bende kısırlaştırdım çünkü her doğumda hayatından bir kaç yıl eksiliyormuş kedilerin, pyometra denilen bi hastalıkta atlattık ayrıca kedini düşünüyorsan kısırlaştır derim.