Nd Kullananlar Bakabilir Mi

msfkaya

Royal canin kullanıyorduk nd ye geçtik 1 aydır yaklaştık fakat farkettim ki kedim nd yi royal canin kadar çok yemiyor daha az yiyor sebebi daha doyurucu olması yoksa farklı bi sebep mi aramalıyım

7 CEVAP

Gamzessven

Bence doyurucu olduğu için. Ya da kediniz kısır değilse kızgınlığa girmiş,iştahı azalmış olabilir

satinalmayin

et var nd de rc de yok bu sebeple çok yemesine gerek yok azda yese doyar.
1 kg ıspanak yerine 2 haslanmış yumurta yeseniz daha çabuk doyarsınız protein değeri yüksektir cunku yumurtanın :)

Faytekin

Bende ND kullanıyorum suan, bence de daha doyurucu oldugu için,ama ND ye gecmekle cok dogru bi karar vermissiniz bence sagligi acisindan.

HuriyeAysu

sürekli aynı iştahla yemiyorlar malesef benim kedim önceden çok az yerdi şimdi doyuramıyorum :)) nd yi daha çok yiyor bence tamamen boğazdan :))) az yemesi daha iyi obez olmuş yavrum

HuriyeAysu

sürekli aynı iştahla yemiyorlar malesef benim kedim önceden çok az yerdi şimdi doyuramıyorum :)) nd yi daha çok yiyor bence tamamen boğazdan :))) az yemesi daha iyi obez olmuş yavrum

HuriyeAysu

sürekli aynı iştahla yemiyorlar malesef benim kedim önceden çok az yerdi şimdi doyuramıyorum :)) nd yi daha çok yiyor bence tamamen boğazdan :))) az yemesi daha iyi obez olmuş yavrum

Sselin1

Çesidini sevmiyor olabilir benim kediler balıklı mamaları daha çok seviyor mesela. N&d kuzuluyu cok istahli yemediler