Kafesine İsemeye Basladi..

DaisyStaff

ilk zamanlarda kafesinde yatiyordu.uyuyakalsam, cise cikaramasam bile yapmiyodu kafesine.cikarinca direk yapiyodu.

artik yataga aliyorum cokta mutluyuz keske daha once alsaymisim.ama isim oldugunda vs kafese koyuyorum bazen.kendi girmiyor zaten sevip oksayip oyle sokuyorum.son zamanlarda surekli kafesine isemeye basladi.

artik inada bindirdi isi sanirim.dun kafesi kapattigimda yuzume baka baka direk isedi.
artik kafesi degil de yatagi mi benimsedi ? yattigi yere isemez yapmaz ya ondan

4 CEVAP

Ahsenbb

Küçücük yere neden kaptıyorsunuz hayvanı anlamadım.Sizde günün belli saatleri tıkılsanız biyere sizinde huyunuz değişir.Bıkkınlık gelmiştir hayvana.Ki bi hayvana evin heryerini göstersen,sonra odaya koymak istesen çıkmak isteyecektir.Tepki olarak yapıyor.Lütfen koymayın hayvanı kafese.
Kafes biryerden biyere taşınmak için alınır geceleri kalsın orda diyip kapatamazsın veya uslu durmuyor koyayım oraya yapamazsın.
Lütfen dikkat edin.

Ayse_naz_G

Yatağınızı benimsemiş olabilir,ara sıra yatın onunla yoksa kendini sizden büyük sanıp hiç birşey dinlemez

DaisyStaff

duzgun okursaniz sevinirim.evdeykende evden cikarkende salik duruyor.sadece yarim saatligine.o da acil isim oldugunda.ayrica kafes egitiminin faydalarini arartirirsaniz sevinirim

Ciselilter

Sevip okşayıp koy ak yerine gayrt olağan birşey gibi orda olması gerektiği için hiç aldırış etmeden koymalısınız , siz sevip okşayıp herhangi bir yere bıraktığınızda bunu bir veda olarak düşünüp korkuyorlar . Algıları insanlarınki gibi olmadığından gözünüzün içine bakarak tehdit etmesi normal