Bozita Matisse Profine

pinarcaya

Yavru kedi icin bozita matisse profine arasindan hangisi daha iyi?

9 CEVAP

satinalmayin

matisse ile profine kullandım profineyi daha çok beğendim

Cansumuezza

Matisse.

Gamzessven

Kediler hangisini daha çok beğenirse o daha güzel diye düşünmeyin. Profine ı daha çok yemiş olabilir ama matisse daha iyidir.

Üzerinden zaman geçmiş ama tabii ki bozita??

pinarcaya

Profine neden daha fazla begendiniz?

pinarcaya

Tesekkurler cevabiniz icin.

bademthecatt

Profineyi benim kedim yemedi

pinarcaya

Matisse aldim. Daha 1 ayliklar ama bakalim ne zaman yicekler.

gulsundusmez

her kedi her içeriği iyi mamayı yemiyor bu kötü demek değil ben bozitacıyım çünkü kedilerim hilss ve özellikle advanceda yemedi aç kaldı 3üde sevmedi. Acana var on numara mama ama acanayı daha az yiyorlar bozita mama kabı bitiyor