Advance Kedi Maması?

cigdemcnkc

Bi veterinerin önerisi olan bir mama. Matisse den sonra bunu denemeyi düşünüyorum nasıl bir mama sizce kullanan var mı?

12 CEVAP

Cansumuezza

tavuk eti matissede %36 yken Advancede %20 ve daha pahalı matisseden. almayın derim advance

Cansumuezza

burdan içeriğini inceleyip kalirşılaştırabilirsiniz.

Gamzessven

Orta segmentteki en iyi mama matisse. Başka bir arayışa gerek yok kediniz de sevdiyse.

Faytekin

Veterinerin tavsiye ederken gerekcesi yada aciklamasi neydi?

Faytekin

Sebebini sormadiniz mi,bende gecenlerde yaș mama almak için girdigim bi hayvan hastanesine sordum,verecekleri cevabi bildigim halde meraktan sordum ne diyecekler diye,royal Canin ve Hills dediler,cunku baska bişey satmiyorlardi,iceriklerinden bahsetmeye baslayinca kıvırmaya basladilar hemen, șu markalar da iyi aslinda falan diye,güldüm sadece.

Sselin1

Mama incelerken ilk bakacaginiz yer içerdigi etin orani olsun. Iki mamayı kıyaslamaya da boyle başlayın. Bu oranin da en az %30 olmasi lazim.

Faytekin

Fiyatina gore içerigi yeterli bir mama degil bence,ama siz bilirsiniz yine de,ucuz bir mama degil sonucta.

cigdemcnkc

Gluten olmaması gerekiyordu sanırım değil mi

cigdemcnkc

İkisindede varmış gluten ama advance daha iyi gibi geldi bilemedim

cigdemcnkc

Matisseyi almadan önce nette gördüğüm bi veteriner sayfasıyla takipleşiyordum onun önerisini almak için sorduğumda sadece advance önerdi

cigdemcnkc

Benim gittiğim veteriner de rc ve hills önerdi özellikle hills en iyisi dedi. Ama satışını gerçekleştirmiyor. Bu advance manasına gelecek olursam instagram daki veteriner sadece başarılı bi mama dedi sorduğumda bende uzatmadım mesajı tatmin etmediği için. Ama içerik bakımından vitamin oranları fazla matisseye göre az önce baktığımda