Acana Mı Orjin Mi

Beyzakumsalll

Anket

Acana
(4 oy)
Orijin
(7 oy)
Toplam (11 oy)

Kedim tekir bi kedi kısırlaştırılmış ve hareketli bi kedi ama ev ortamında ne kadar hareketli olabilirse o kadar yani çok fazla değil kullananlar sizce hangisi kediniz için hareketsizleşsin istemem hatta daha çok hareketli olsun isterim

9 CEVAP

aysegunerr

minikboncuk da kedi sahiplenmeye çalışan kızın farklı bir versiyonu. Ağlayıp eve zorla kedi getirtmiştir ailesine. Üç gün kedi besleyince kendini kedi uzmanı sanmış jsjsjsjs Sponsoru Proplan olan bir veteriner demiştir (bulmuş elamanı hiç kaçırır mı), en iyi mama proplan diğerleri iğrenç vs. Araştırmaya gerek yok tabi veteriner ne derse doğrudur(!) Gelmiş burda duyduklarını yazıyor bu da. Ya da sadece uyduyor. Böyleleri yorum yaparken ne düşünerek yorum yapıyor anlamıyorum.

Acana Pacifica ve Orijen Six'in içeriği oldukça iyi. Acana'nın içerisinde daha fazla çeşit var sebze meyve gibi malzemeleri de bol tutmuşlar ancak Orijen Six'İn içerisinde balık haricinde daha az sebze meyve bulunuyor. Bu da biraz sizin tercihiniz ve kedinizin damak zevkine kalmış bir durum.

Minikboncuk

İkiside çok kötü en iyisi proplan

minnoskoss_123

@Minikboncuk kullanıcısını dinlemeyin. Kendisi Whiskhas mamayı öneren bir arkadaştır. Cevabını beğendim çünkü kendisi bir KEDİ UZMANI:D

minnoskoss_123

Hayvanlar üzerinde deney yapan bir firmanın maması olan ProPlan neye göre iyi oluyor @Minikboncuk?

Minikboncuk

Yo hiçte bile

minnoskoss_123

Hayır bir de profilime “Hayvansever değilsin, yalancı.” tarzı birşey yazmış. Benim profilime girerseniz kimin yalancı olduğunu anlarsınız.

kubilay2019

acana

minnoskoss_123

İkisi de aynı firmanın zaten.