Felicia Kedi Maması

alpha3719

Felicia kedi maması nasıl Yavru kedi icin

2 CEVAP

Kesinlikle tercih edilmemesi gereken bir mama. Paraya kıyıp kedinizi çok daha iyi bir mamayla büyütün derim. İçeriğinde ete dair pek bir şey yok.

smgbkrccc

Veteriner bana orta kaliteli mama olarak önermişti bana ama içeriğine baktığımda parasına göre orta ama içerik olarak çok düşük olduğunu gördüm. İçeriğinde elle tutulur hiçbir şey yok. Bende üzerine biraz daha para koyup brit care crazy aldım ve memnunum. Matissede içerik olarak çok güzel mama. Bu ikisini tercih edebilirsiniz ancak ikisi içinde numune almalısınız özellikle brit careı her kedi beğenmiyor. Brit care crazyi a t l a s p e t sitesinden ücretsiz olarak numune alabilirsiniz, içerisinde de tek kullanımlık %40 indirim kodu oluyor. Matissenin numunesini yolluyorlar mı bilgim yok ama.