Kedim Kızgınlıkta

KomurveMia

32 gün önce doğum yapmış kedim şu an kızgınlıkta. Çok erken değil mi? Yavruları dışlamadı hala yanında tutuyor fakat ben endişeliyim. Bu kadar erken girmesi kızgınlığa normal değil bence

4 CEVAP

KomurveMia

Memeleri çok şükür ki iyileşti . Kısıtlaştıracagım inşallah haftaiçi

Anonymus552223

Zamane kedileri cok degisti. Verdigimiz mamalardandir belki de.. bu arada memeleri iyilesti mi kedinizin?

minnoskoss_123

Dediğimiz gibi. Çiftleştirmek kızgınlığı geçirmiyor. İllaha tekrar tekrar kızgınlığa girecek eğer kısırlaştırmazsanız. Kısırlaştırmak en iyi çözüm.

Cansumuezza

oluyor maalesef bizim kedimizde daha yavrusu emerken kızgınlığa girmişti.