Kocaelı Veterıner

drkizil

Merhaba oglumda belli bi bolgede tum tuyun dokuldugunu gordum ve huzursuz oldum. Dun tarandigimizda yoktu ama bugun var. Cocugumu veterinere goturmem lazim ama kocaelune tasinali daha 2 hafta oluyor ve veteriner tanimiyorum burda. Lutfen yardim edin

2 CEVAP

Googleye yazın illaki vardır. Facebooktan kocaeli hayvan gruplarına yazın önerdiğiniz vet varmi diye

drkizil

Google'a yazdim ama her vet icin hayvanim ihmalkarliktan öldü diyen var ve ciddi iddialar bunlar. Kocaelinde vet fakultesi de yok maselef. Facebook hesabim yok ne yazikki