Yeni Bir Guinea Pig

suzan

Anket

dişi
(5 oy)
erkek
(8 oy)
farketmez
(4 oy)
Toplam (17 oy)

yeni bir guinea pig almalı mıyım guinea pigim dişi cinsiyeti ne olmalı?

12 CEVAP

suzan

yine de teşekkürler guinea pigler yüksek sesten bile korkup ölebiliyorlar ama benimkinin yanında bağırınca o da size bağırıyor böyle tuhaf bir ilişkimiz var :)

Aycanur

Seninki senle baya samimi o zaman

AllyNewt

erkek alırsan aile olurlar. Sorun şu: üreyecekler... XD

suzan

üremesinleeeer :)

suzan

sadece yalnız kalmasın istiyorum maskeyi de kendi evime alabilirim (5-6 aylık erkek smokin kedi :) çok tatlı belki anlaşırlar (inşallah)

AllyNewt

guinea pigler korkaktırlar. Kedi onları korkutabilir, kalp krizi geçirip ölmesine sebep olmasın dikkat et..

suzan

çok araştırdım kedi ile çok sıkı dost olabiliyorlarmış. bir sürü video var youtube de :)

Aycanur

:-))))

suzan

evet :) muhabbet kuşu gibi omzumdan inmiyor ki :))

erkek dişiye sıcakkanlı oluyor genellikle o yüzden erkek al

tubanur

Evinizin Guinea Pig çiftliğine dönüşmesini istemiyorsanız kesinlikle erkek almamalısınız. :) Guinea Pig'ler hızlı üreyen canlılar. Çiftleşmeleri durumunda başınız belaya girebilir. :)

tubanur

Dişi alırsanız da anlaşamayabilirler ilk günler dikkat edin