Yavrular Ne Zaman Anne Sütünden Kesilir?

sgurkan

Merhaba,

Bahçemdeki 1 buçuk (nerdeyse 2) aylık yavrulara ve annesine bakıyorum. Köpeğimiz var ama daha önce kedi hiç beslemedim ve bu konuda gerçekten çok bilgisizim. Anne hala emziriyor ama yavrular anne sütünden ne zaman koparlar? Koptuklarında ne yedirmeliyiz? Ne vermemeliyiz? Ne kadar sıklıkla yedirmeliyiz? Su vermeyi denedim ama pek anlam veremediler... Bu konularda yardımcı olursanız çok sevinirim. Gündüzleri işte oluyorum. Sabah ve akşam ancak takiplerini yapabiliyorum. Anne sütünden kesildiklerini nasıl anlayacağım?

Teşekkür ederim.

2 CEVAP

minnoskoss_123

2 aylık olana dek.

Anonymus552223

Artik yavas yavad ek gide verebilirsiniz. Yas mama olur kuru mama olur( yavru kedilere ozel) zaten siz farkinda olmadan annelerinin mamasindan yiyorlardir belkide. Bir de sahiplendirecekseniz, iki aydan itibaren en az bir hafta arayla verin, annenin memeleri sut dolar ve yavrularini arar yoksa. Enfeksiyon yapabilir memeleri sisip