Mama İçeriği?

cigdemcnkc

Mama içeriğinde dikkat edilmesi gereken konular?

4 CEVAP

Cansumuezza

Bakınız bu orta kalite sayılan bir kötü mama içeriği. İşlenmiş Kuzu Proteini, İşlenmiş Hayvansal Protein, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Vitaminler ve Mineraller, Keten Tohumu, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Tuz, YuccaSchidigera, Koruyucular - Antioksidanlar.
"hayvansal protein,işlenmiş protein,mısır,CİĞER AROMASI (bu özellikle kötü mamalars koyuluyor hayvanlar iştahla yesin diye. bu gibi şeyler olmamalı. mamanın içerği vitaminler gerçek et ve az miktarda sebze veya tahıl içermeli( tahılsızlar hariç)

cigdemcnkc

Matissede gerçek et varmış fakat mısır gluteni falan da var bu durumda nasıl oluyor

Cansumuezza

evet var ama yapıcak bişey yok orta segment mamalarda en iyisi matisse diyorum zaten istemiyorsanız o halde matisse ye değil Nd'ye bakıcaksınız. ben fiyat farkları iyce azalınca Ndye geçtim mesela matisseden

cigdemcnkc

Matisseyi yeni aldım zaten de nd daha pahalı