Kedi Konservesi

Kediboncuk

Anket

Felix
(2 oy)
Gourmeet
(5 oy)
Tomi
(1 oy)
Proplan
(2 oy)
Toplam (10 oy)

Hangi marka kedi konservesi almalıyım

5 CEVAP

Sselin1

Hiçbirini gimcat mamayı tavsiye ederim *********** uygun fiyata buluyorum uygulamayi indirnce mobil uygulamaya ozel indirimleri oluyor tavuklusunu 4 baliklisini 4 bucuk liraya aliyorum. Icinde gercek et var bunlar gibi seker, aroma, katki maddesi, koruyucu icermiyor.

Deliladilan

kesinlikle gimpet kullanın kediler bayılıyor

Gamzessven

Yazdığınız mamaların hepsi çok kötü :( gimcat, schesir,nd burada hep önerilen mamalar. Hatta evde kendiniz de yapabilirsiniz. Kabak,havuç ve eti haşlayıp blenderdan geçirin

Cansumuezza

ödül olarak ara sıra verecekseniz sorun yok gourmet severek yiyorlar.

Duman_1

Bunlar çok iyi değil kötülerden iyiyi seçecek isek gourmet ama gimcat kullanın :))