Kedim Kumaş Yiyor

merhaba 8 aylık van kedisi ve scottish fold kırması bir kedim var N&D yavru kedi maması kullanıyoruz çok mutlu sevecen ve bize aşık bir kedi ama çorap yün ve kazak kumaşı yiyor dün koltuk örtüsünün büyük bir kısmını da yemiş veteriner vitamin verdi ama başka başına böyle bir şey gelen var mı acaba?

16 CEVAP

Kinclave

Bizim de sorunumuz ayni baslarda ufak tefekti hep tshirt koltuk altlarini yiyo. Simdi artik el kadar miktarda yemege basladi. Veterinerimiz surekli yedirmeyin dikkat edin midesinde kalir diyo ama yapcak bisey yok. Bu nedir psikolojik mi. Evde cok mutluyuz ama. Tavsiyenize ihtiyacim var.