Kedimin Pipisinden Beyaz Sıvı Geliyo

gecebeey

Henüz 5 aylık kızgınlık dönemine girdişini düşündim ilk başta ama daha erken değil mi? Beyaz bi sıvı geliyo pipisinden ve kokuyo internette enfeksiyon falan yazıyordu korkuttu biraz beni

2 CEVAP

Gamzessven

Benim kedim de kızgınlıkta hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım. Uyandığında bi yalıyo ama koku falan yok. Enfeksiyon olabilir bence veterinere sormalısınız hemen

Cansumuezza

aynı zamanda kusma şikayetiniz de yokmuydu sizin? enfeksiyon olabilir veterinere danışın