Sayfaya Giremiyorum

HuriyeAysu

Arkadaşlar sayfa yüklenmiyor kaç gündür geçen hafta 3 gün yüklenmedi şimdi bu haftada 3 gündür yüklenmiyordu sayfaya giremiyordum şmdi yüklendi aynı sorunu yaşayan varmı

7 CEVAP

HuriyeAysu

hiç bişey yazmıyor direkt atıyor siteden

HuriyeAysu

teşekkür ederim

minnoskoss_123

İnternetle alakalı mı yoksa 404 Not Found felan mı yazıyor?

minnoskoss_123

O zaman bilemiyorum:)

minnoskoss_123

Petlebiye yazın isterseniz. Bana da olmuştu bu tarzbirşey. Yazdım hemen düzelttiler:)

minnoskoss_123

Şuradan yazabilirsiniz. —> https://www.petlebi.com/iletisim

Ebrarh

Aynen öyle aynı durumu bende yaşıyorum hatta kendi telefjnudman giremediğim için annemden giriyorum şuan, petlebi ye bu durumu yazdım sonra annemden giriş olunca benden kaynaklı olduğunu düşünmüştüm demekki yalnız değilmişim