2 Haftalık Yavru Kediler

Merhabalar kızımız 13 gün önce 4 tane yavru dünyaya getirdi. 2 tanesinin birer gözü açıldı ikinci gözleri açılmak üzere fakat diğer ikisinin gözleri hala açılmadı. 7-14 gün arasında açılması gerektiğini okudum internette.Şu an gözlerinin açık olmaması bir problem midir?

3 CEVAP

isilhayat

Normalde olabilir,olmayabilir . Peki doğduğunda hiç gözüne felan elledinizmi?ona göre yorumu var...

Hayır ilk bir hafta hiç dokunmadık bile aslında ben mikrop kapmasından korktum o yüzden dokunmadık