Çam Peleti Kedi Kumu Kullanan Var Mı

HuriyeAysu

bir videoda görmüştüm çok dikkatimi çekti kullanan varmı tavsiye edermisiniz

4 CEVAP

srplzngl

Ayrica arayisiniz dogal bir kum bulmaya yonelikse Bio Natura diye bir marka duydum yakin zamanda. Geri donusumden elde edilen kagitlarla yapiliyormus. Bi' goz atin isterseniz.
http://bionatura.com.tr/

Gamzessven

Ben bir ara kullandım aslında çok güzel. Bentonit gibi toz toz kokmuyor ferah bir havası var. Chancemaya markasının 3 çeşidi var. Silveri ince taneliydi ama topaklanmıyor o yüzden sevmedim. Premiumu da çok fazla top top olduğu için kedim sevmedi kalın geldi üstünü bile kapatmıyordu. En sonunda tuvaletine komple küstü. Biz de bentonite geri dönmek zorunda kaldık. Ama sevseydi kesin çam kullanırdım. Ben biraz da hızlı geçtim kum yiyordu yemesin diye. Siz geçişi yavaş yapın. Bentonit kumla karıştırın mutlaka. Bentonit oranını azalta azalta geçin

srplzngl

biz kullaniyoruz ve memnunuz. kokuyu hapsetme konusunda yorum yapamayacagim cunku benim kedimin diskisi da idrari da kokmuyor. soyleyebilecegim tek sikinti az koyarsaniz idrar kabin dibinde birikip yapisabiliyor o yuzden kabi doldururuken eli korkak alistirmamakta fayda var.
bunlar disinda benim kedimin alismasi biraz zor oldu ama su anda bir sikintimiz yok. en sagliklisi pelet bence, bu yuzden tavsiye ederim.

bizim kullandigimizin taneleri bu sekilde:
https://bloggingpaws.com/wp-content/uploads/2017/06/Okocat-Natural-Wood-Clumping-Cat-Litter-18-lb-box-Chewy.com_-300x173.png

HuriyeAysu

çok teşekkür ederimm