Kabızlık Sonrasi Kanlı İshal

aresfold

2 gün önce istanbuldan samsun a arabayla geldi. Ailem yurtdışına cikmak zorunda oldugu icin bana getirdi. 8 aylik scotfish fold erkek . ilk gün kabızlık sorunu vardi zeytinyağı sonra cisini yapti.Gece veya sabah dışkı yapmış. Bu gece kanli ve sonradan ishale donen diskisini görünce korktum. Yarin veterinere gidecegim ama bilgisi olan yardimci olsun içim aciyor. Mama verme duzeni nasil olmali? Su verme duzeni nasil olmali.

1 CEVAP

minnoskoss_123

Kuru mamayı fazla vermeyin. Ama bu süre içerisinde bol su içmesi lazım. Maalesef ki kediler köpekler gibi su içmiyorlar. Biraz zorlamanız lazım. Hiç içmezse suya et suyu felan karıştırın azıcık. Kokudan içiyorlar. Daha fazla bilgim yok maalesef. Yanlış Bilgi vermek istemem. Çok geçmiş olsun:(